Wtorki, godz. 17:30-19.00
Sala baletowa CK

 * Możesz do nas dołączyć w każdej chwili, grupa jest otwarta.

Koszt: 25zł/zajęcia


MOVE ART

Zapraszam serdecznie na autorskie zajęcia MOVEart – rozwojowe zajęcia ekspresji twórczej, integrujące ze sobą szeroko pojętą sztukę z ruchem. Wyrusz w podróż doświadczania, eksplorowania, relacji, odkrywania i wyrażania siebie. Zajęcia są skierowanego do każdego, kto chce wziąć w nich udział, warunek pełnoletność. W każdym z nas tkwi potencjał twórczy, wystarczy na światło dzienne wydobyć zalety i umiejętności każdego człowieka. Podobnie jest z ruchem - każdy z nas potrafi się poruszać – w naturalny sposób, nie trzeba mieć zatem wcześniejszych doświadczeń tanecznych, ruchowych. Poruszamy się i działamy twórczo w obrębie Twoich możliwości.

MOVEart to doskonała okazja do dobrej zabawy, relaksu, tańca intuicyjnego, swobodnego kreatywnego ruchu, spontanicznych działań twórczych wyrażonych gestem, słowem, obrazem, dźwiękiem, głosem… rozwoju swojego potencjału, spotkania i pobycia ze sobą, z innymi, w przestrzeni swojego ciała, umysłu i ducha. Wyraź swoją twórczą oryginalność i otwórz się na nowe! Do zatańczenia i poruszenia :)

 
 
Miejsce: Sala baletowa MOK, Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie
Prowadząca: Marlena (Menia) Mandziuk – pedagog/oligofrenopedagog, terapeuta zajęciowy, animatorka, certyfikowany instruktor choreoterapii z elementami arteterapii. Uczestniczka warsztatów, kursów, szkoleń, festiwali z zakresu działań plastycznych, ruchu, tańca, teatru, świadomości ciała i pracy z nim, muzykoterapii oraz animacji. W dalszym ciągu poszerza horyzonty, interesuje się również kuglarstwem, hand made, grą na djembe i nie tylko.

O sobie:

„Utożsamiam się ze stwierdzeniem, że brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym (Marilyn Monroe). Żyje się tylko raz, żyjąc zatem tu i teraz odkrywam, obserwuję, przeżywam, słucham, doświadczam, eksploruję, tańczę, śpiewam, gram, zmieniam się, nieustannie uczę, poszukuję. Kierując się holistycznym ujęciem człowieka, zgłębiam wiedzę i staram się żyć w zgodzie ze sobą. Nie lubię się nudzić, uwielbiam wieś, naturę – góry i las, taniec spontaniczny, swobodny oraz działania twórcze, kreatywne. Ot taka wesoła artystyczna Dusza ze mnie“.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.