1 godzina

50 zł/miesiąc

 

Poniedziałek i Środa, od godz. 20:00 do 21:00 

 

 

 Więcej informacji w Biurze Obsługi MOK

tel. 76 833 65 74

 

Dorośli, młodzież Sala baletowa MOK, Sala konferencyjna MOK


SALSA z języka hiszpańskiego to po prostu sos: pikantne, soczyste i aromatyczne doznania, połączenie wielu różnych rytmów i kultur. To popularny na całym świecie taniec latynoamerykański pochodzący z samego serca gorących Karaibów - Cuby, obecnie bardzo popularny w Polsce. MERENGUE wywodzi się z Dominikany, gdzie uznawana jest za taniec narodowy. Jest to taniec bardzo radosny, żywy oparty na wyrazistym i dynamicznym ruchu bioder i rąk, podobnie jak CZA-CZA. BACHATA natomiast wyróżnia się niezwykłą subtelnością i zmysłowością, jest bardzo romantyczna i kobieca. Bardzo podobna do salsy, brazylijska SAMBA to przede wszystkim płynne ruchy bioder do wesołej, żywiołowej muzyki. Dzięki tym zajęciom staniesz się pewniejsza siebie. Nauczysz się poruszać z wdziękiem i gracją, twoje ruchy nabiorą seksownego, kociego charakteru. Podczas tańca wydzielają się tzw. hormony szczęścia, co wpływa na lepsze samopoczucie i ogólny rozwój naszego organizmu. To świetny sposób na rozładowanie stresu i napięcia, oderwanie się od codziennych spraw i obowiązków. Zajęcia wyzwolą z Ciebie dobre energię, poprawią pamięć i koncentrację oraz koordynację ruchową. Każde spotkanie rozpoczyna się krótką dynamiczną rozgrzewką taneczną, polegającą na izolacji poszczególnych partii ciała. Następnie zajęcia obejmują naukę krótkiego układu choreograficznego tańczonego wiele razy, najpierw do wolniejszego i później do coraz szybszego tempa.

 

 

Małgorzata Szczęsna – od kilkunastu lat związana z tańcem. Nie wyobraża sobie życia bez niego. Obecnie trenuje taniec towarzyski styl latynoamerykański, posiada klasę krajową A. Wcześniej kształciła się także we flamenco, bollywood dance i salsie. Była instruktorką salsy w szkole „Salsomania” Opole. Obecnie prowadzi różne zajęcia w Głogowie i okolicach, zarówno z dziećmi, dorosłymi jak i seniorami. Uczestniczka wielu zawodów i warsztatów tanecznych.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.