2 godziny

Bezpłatne

Wtorek i Czwartek, od godz. 20:00 do 22:00 

 

 Więcej informacji w Biurze Obsługi MOK

tel. 76 833 65 74

 

Dorośli Sala widowiskowa MOK 

Inicjatywa pierwszego amatorskiego teatru dla dorosłych w Głogowie, zrodziła się z obserwacji poczynań aktorskich amatorów w innych miastach w Polsce. Jeżdżąc po festiwalach, w których nie jednokrotnie sam brałem udział, początkowo, jako młody nieopierzony aktor teraz, jako juror zdałem sobie sprawę, że niemal każde miasto posiada reprezentujący je teatr. Dlaczego wiec nie pokusić się o próbę stworzenia teatru w naszym mieście- pomyślałem. Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie może pochwalić się sceną, jaką nie jeden zawodowy teatr by się nie powstydził. Trzeba to było wykorzystać, stąd początkowe rozmowy z Panią dyrektor Barbarą Mareńczak-Piechocką, której pomysł bardzo się spodobał, przerodziły się w powstanie Teatru Jednego Mostu. Zaczęliśmy pracę i już po pierwszych próbach mogę powiedzieć, że skład aktorski prezentuję wysoki poziom. Każdy posiada talenty, które na pewno wykorzystamy na scenie. Jednak najważniejszym dla nas założeniem, powstałego teatru jest chęć produkcja sztuk teatralnych dla naszych Głogowskich widzów. Pierwsza premiera Teatru Jednego Mostu już pod koniec czerwca. Serdecznie zapraszamy Głogowian do oceny naszej pracy.

 

Michał Wnuk - aktor, lalkarz, arteterapeuta, pedagog teatralny. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, absolwent Akademii Muzyckich Umenii w Pradze. Wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie. Prowadzi warsztaty aktorskie w Polsce, Niemczech i Włoszech. Swoje doświadczenie sceniczne zdobywał w kilku teatrach w Polsce m.in. w Zielonej Górze, Legnicy, Jeleniej Górze a także w Zittau (Niemcy).

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.