1 godzina

Piątek, od godz. 16.00 do 17.00

Więcej informacji w Biurze Obsługi MOK

Osoby z niepełnosprawnością Sala konferencyjna

Michał Wnuk - aktor, lalkarz, arteterapeuta, pedagog teatralny. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, absolwent Akademii Muzyckich Umenii w Pradze. Wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie. Prowadzi warsztaty aktorskie w Polsce, Niemczech i Włoszech. Swoje doświadczenie sceniczne zdobywał w kilku teatrach w Polsce m.in. w Zielonej Górze, Legnicy, Jeleniej Górze a także w Zittau (Niemcy).