Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.

KONCERT W STYLU WENECKIM

25.02.2017r. g. 18.00 MOK KONCERT W STYLU WENECKIM

MOK – PARASOL

26.02.2017r.

RECITAL TOMASZA STOCKINGERA

27.02.2017r. godz. 18.00 MOK - RECITAL TOMASZA STOCKINGERA

MAŁY ART

04.03.2017r. MOK – MAŁY ART

TEATRAPIA 2017

ZGŁOSZENIA DO 10.03.2017r.

TEATR MŁODEGO WIDZA – INNA BAJKA

12.03.2017r. godz. 12.00 MOK – TEATR MŁODEGO WIDZA – INNA BAJKA

PEGAZIK 2017

PEGAZIK 2017 – ZGŁOSZENIA DO 15.03.2017r.

SPEKTAKL: SHIRLEY VALENTINE

24.03.2017r. g. 19.00 MOK – SPEKTAKL: SHIRLEY VALENTINE

SPEKTAKL: SHIRLEY VALENTINE

24.03.2017r. g. 19.00 MOK – SPEKTAKL: SHIRLEY VALENTINE, WYSTĘPUJE: KRYSTYNA JANDA

KONCERT W STYLU WENECKIM

KONCERT W STYLU WENECKIM

25.02.2017r. g. 18.00 MOK KONCERT W STYLU WENECKIM

MOK – PARASOL

MOK – PARASOL

26.02.2017r.

RECITAL TOMASZA STOCKINGERA

RECITAL TOMASZA STOCKINGERA

27.02.2017r. godz. 18.00 MOK - RECITAL TOMASZA STOCKINGERA

MAŁY ART

MAŁY ART

04.03.2017r. MOK – MAŁY ART

NOWY KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

NOWY KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

DLA DOROSŁYCH

TEATRAPIA 2017

TEATRAPIA 2017

ZGŁOSZENIA DO 10.03.2017r.

WERNISAŻ WYSTAWY FOTOGRAFII BARBARY POPIEL

WERNISAŻ WYSTAWY FOTOGRAFII BARBARY POPIEL

10.03.2017r. g. 18.00 MOK

PREMIERA SPEKTAKLU – JOSEF K

PREMIERA SPEKTAKLU – JOSEF K

11.03.2017r. MOK

TEATR MŁODEGO WIDZA – INNA BAJKA

TEATR MŁODEGO WIDZA – INNA BAJKA

12.03.2017r. godz. 12.00 MOK – TEATR MŁODEGO WIDZA – INNA BAJKA

PEGAZIK 2017

PEGAZIK 2017

PEGAZIK 2017 – ZGŁOSZENIA DO 15.03.2017r.

SPEKTAKL: SHIRLEY VALENTINE

SPEKTAKL: SHIRLEY VALENTINE

24.03.2017r. g. 19.00 MOK – SPEKTAKL: SHIRLEY VALENTINE

SPEKTAKL: SHIRLEY VALENTINE

SPEKTAKL: SHIRLEY VALENTINE

24.03.2017r. g. 19.00 MOK – SPEKTAKL: SHIRLEY VALENTINE, WYSTĘPUJE: KRYSTYNA JANDA

FISZ EMADE TWORZYWO

24.02.2017r. godz. 20.00 MCK MAYDAY - FISZ EMADE TWORZYWO

GIEŁDA KULTURY

26.02.2017r. godz. 12.00 MCK MAYDAY – GIEŁDA KULTURY

NOC ALTERNATYWNA – WYJŚCIE

04.03.2017r. g. 19.00 MCK MAYDAY

XXX-LECIE ZESPOŁU FARBEN LEHRE

11.03.2017r. MCK MAYDAY

FISZ EMADE TWORZYWO

FISZ EMADE TWORZYWO

24.02.2017r. godz. 20.00 MCK MAYDAY - FISZ EMADE TWORZYWO

GIEŁDA KULTURY

GIEŁDA KULTURY

26.02.2017r. godz. 12.00 MCK MAYDAY – GIEŁDA KULTURY

NOC ALTERNATYWNA – WYJŚCIE

NOC ALTERNATYWNA – WYJŚCIE

04.03.2017r. g. 19.00 MCK MAYDAY

XXX-LECIE ZESPOŁU FARBEN LEHRE

XXX-LECIE ZESPOŁU FARBEN LEHRE

11.03.2017r. MCK MAYDAY

 


A+ A A-

XVIII Edycja Mayday Rock Festival Głogów 2014

XVIII EDYCJA MAYDAY ROCK FESTIVAL GŁOGÓW 2014

Terminy koncertów:
25.10.2014 (sobota) godz. 19.00 - I koncert eliminacyjny + PIVO,
08.11.2014 (sobota) godz. 19.00 - II koncert eliminacyjny + WOLF SPIDER,
22.11.2014 (sobota) godz. 19.00 - III koncert eliminacyjny + TUFF ENUFF,
06.12.2014 (sobota) godz. 19.00 - IV koncert eliminacyjny + Rockowe Mikołajki
- THE SIXPOUNDER,
19.12.2014 (piątek) godz. 19.00 - FINAŁ
20.12.2014 (sobota) godz. 19.00 - KONCERT LAUREATÓW + GWIAZDA
- KAT
& ROMAN KOSTRZEWSKI

I KONCERT ELIMINACYJNY - 25.10.2014r. godz. 19.00


1). GIFLOF - Katowice - II nominacja JURY do Koncertu Finałowego
2). MOJRA - Giżycko - rezygnacja
3). MOOVE - Toruń
4). HECTIC - Gdynia - rezygnacja
5). ELEANOR GRAY - Poznań - I nominacja JURY i nominacja PUBLICZNOŚCI do Koncertu Finałowego

6). ANN - Kościan

+ GOŚĆ FESTIVALU - PIVO


II KONCERT ELIMINACYJNY - 08.11.2014r.


1). MECHANISM - Gdańsk - nominacja Jury do Koncertu Finałowego
2). DEATHINITION - Bydgoszcz
3). POWER HORSE - Poznań - rezygnacja
4). PARTY HARD - Olkusz/Kraków
5). MAGGOTH - Pabianice - nominacja Publiczności do Koncertu Finałowego
6). JAYWALK - Wrocław
+ GOŚĆ FESTIVALU - WOLF SPIDER


III KONCERT ELIMINACYJNY - 22.11.2014r.


1). LAXIGEN OVERDRIVE - Białobrzegi/Końskie
2). PANDEMIA - Gdańsk
3). SHOT FOR MIA - Londyn

4). OMNIMODO - Poznań - nominacja Jury do Koncertu Finałowego
5). LINCZ - Poznań - rezygnacja
6). CLON - Wrocław - nominacja Publiczności do Koncertu Finałowego

+ GOŚĆ FESTIVALU - TUFF ENUFF


IV KONCERT ELIMINACYJNY - 06.12.2014r.


1). NOCNY SUPER SAM - Warszawa - rezygnacja
2). KOIOS - Warszawa
3). AS NIGHT FALLS - Katowice - nominacja Publiczności do Koncertu Finałowego
4). HEXADECIMAL - Jelenia Góra
5). VON KOSSEL - Wrocław - nominacja Jury do Koncertu Finałowego
6). CHMURA - Głogów
+ GOŚĆ FESTIVALU - THE SIXPOUNDER


KONCERT FINAŁOWY


Kolejność:

1). ELEANOR GRAY - Poznań - I nominacja JURY i nominacja PUBLICZNOŚCI do Koncertu Finałowego (I Koncert Eliminacyjny)
2). GIFLOF - Katowice - II nominacja JURY do Koncertu Finałowego (I Koncert Eliminacyjny)
3). MAGGOTH - Pabianice - nominacja Publiczności do Koncertu Finałowego (II Koncert Eliminacyjny)

4). MECHANISM - Gdańsk - nominacja Jury do Koncertu Finałowego (II Koncert Eliminacyjny)
5). CLON - Wrocław - nominacja Publiczności do Koncertu Finałowego (III Koncert Eliminacyjny)
6). OMNIMODO - Poznań - nominacja Jury do Koncertu Finałowego (III Koncert Eliminacyjny)
7). AS NIGHT FALLS - Katowice - nominacja Publiczności do Koncertu Finałowego (IV Koncert Eliminacyjny)
8).
VON KOSSEL - Wrocław - nominacja Jury do Koncertu Finałowego (IV Koncert Eliminacyjny)


Bilety: 15zł/osoba

WYNIKI:
- Decyzją JURY XVIII MRF i 4.000zł wygrał - Zespół Omni mOdO z Poznania,
- Decyzją Publiczności XVIII MRF i 2.000zł wygrał - Zespół Eleanor Gray z Poznania i Wschowy,
- Decyzją Jury nagrodę specjalną ufundowaną przez Prezydenta Miasta Głogowa Rafaela Rokaszewicza - 1.500zł otrzymał Zespół MECHANISM z Gdańska,
- Decyzją Jury Osobowość Sceniczną XVIII MRF - 500zł otrzymał - Daniel Moszczyński z Zespołu Omnimodo
z Poznania.
- Decyzją Jurora - Janusza Jastrzębowskiego - przyznano nagrodę pozaregulaminową, ufundowaną przez Przyjaciela Festivalu Drum Center (talon na 300zł do wykorzystania w DC) - dla najlepszego perkusisty Festivalu - Krzysztofa Kota z Zespołu Giflof z Katowic.

GRATULUJEMY!



 

DO POBRANIA:

Karta zgłoszeń

 

Regulamin

 

 

 

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.mok.glogow.pl używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Biuletyn Informacji Publicznej

Bądź na bieżąco

Szanowni Państwo.
Jeśli chcecie otrzymywać pocztą elektroniczną
nasz aktualny plan imprez.
Prosimy o przesłanie maila
o tytule "plan imprez"
na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

BIURO OBSŁUGI KLIENTA MOK
Plac Konstytucji 3 Maja 2
67-200 Głogów

tel. 076 835 66 30 lub 076 833 65 74

Nr konta: BS Głogów 32 8646 0008 0000 0000 6347 0001

więcej informacji

AKnet Tomasz Wadas; Fotografie użyte jako tło strony są autorstwa Szymona Gburka oraz Jakuba Wróbla