Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.
Plan tygodniowy sekcji Klubu Mayday 2020/2021 
POBIERZ
Regulamin zasad przebywania i korzystania z pomieszczeń w Klubie Mayday POBIERZ
Regulamin uczestnictwa w imprezach Klubu Mayday w czasie epidemii POBIERZ

Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$catid in /home/www/mok.glogow.pl/mayday/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 184

Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$link in /home/www/mok.glogow.pl/mayday/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 264

Zapraszamy serdecznie na Drugiego już DZIEŃ SĄSIADA pod Klubem MAYDAY :)
Sąsiadów nam przybywa, witamy Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nadodrze” w Głogowie :)
Już dzisiaj zapraszamy Państwa 19 września w godz. 11.00 - 15.00 pod Klub MAYDAY.
Będzie się działo 💪

Partnerzy:
Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży SZANSA
Stronghold Gym
Głogów - Gmina Miejska
Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Głogowie


W programie:
- "Spacer Farmera",
- Zumba,
- Pozytywna Grupa Bębniarska,
- gry, zabawy, animacje itp.,
- dmuchańce,
- grill i wiele innych atrakcji

Mamy dla Was nowego SPINACZA! W drugim numerze e-zina zdjęcia głogowskich fotografów: Martyny Parzyńskiej, Dawida Bakusiewicza, Żanety Kaczmarek i Eweliny Hawryłczak. 📷 E-zin do pobrania na stronie: http://www.prze-twory.glogow.pl/?page_id=19

08.08.2020 r., godz. 10:00
Klub Mayday, ul. Perseusza 11, 67-200 Głogów 

TURNIEJ FIFA20 2 vs 2

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 07.08.2020 r.


W skrócie:
- gramy 2 vs 2 na PS4
- bez wpisowego
- kategoria: open
- tryb: mecz towarzyski


Nagrody:
I miejsce: 2 x 150 zł (w bonach do salonów sieci EMPIK)
II miejsce: 2 x 100 zł (w bonach do salonów sieci EMPIK)
III miejsce: 2 x 50 zł (w bonach do salonów sieci EMPIK)

Regulaminy:
- Regulamin "Turnieju FIFA20 2 vs 2"
- Regulamin uczestnictwa w imprezach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie w sali koncertowej Klubu MAYDAY, Głogów ul. Perseusza 11, w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.
- Regulaminu Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie dotyczący zasad przebywania i korzystania z pomieszczeń przeznaczonych do zajęć w KLUBIE MAYDAY Głogów ul. Perseusza 11, w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.

 

Na projekt PRZE-TWORY składają się trzy działania. Pierwszym z nich jest akcja „SPIŻARNIA POMYSŁÓW” angażująca społeczność Głogowa, drugim są PODCASTY w cyklach i na wybrane tematy i na końcu e-zin artysyczny „SPINACZ”.

SPIŻARNIA POMYSŁÓW – W ramach akcji zbieramy od społeczności lokalnej pomysły, które po zakończeniu pandemii wspólnie zrealizujemy (w miarę naszych możliwości). Wszystkie spisane pomysły razem z inspiracjami np. kapslem, kawałkiem drewna, okładką płyty itp zostaną włożone do słoików, które opiszemy imieniem pomysłodawcy. Następnie przygotujemy specjalne miejsce i regał, gdzie będziemy przechowywać wszystkie pomysły-przetwory. W ten sposób powstanie „spiżarnia” pomysłów do zrealizowania.

PODCASTY – realizujemy publikacje dźwiękowe lub filmowe w postaci cyklicznych odcinków. Początkowo zostanie utworzona jedna seria: muzyczna (wywiady, reportaże, notatki dźwiękowe) . Z czasem będziemy powiększać serie o inną tematykę i skierowaną do innych odbiorców np. seniorów.

E-ZIN – wydajemy nakładem internetowym „SPINACZ”, na który składają się fotografie i grafiki Wolnej Grupy Fotograficznej, jak i zaproszonych gości. E-zin publikowany jest raz w miesiącu jako pdf i udostępniony na stronie projektu.

Głównym celem projektu jest inicjowanie i rozwijanie nowych form działalności kulturalnej Klubu Mayday opartej o propozycje i uczestnictwo mieszkańców powiatu głogowskiego w nowej rzeczywistości w czasie / i po pandemii wirusa COVID-19.

Cele szczegółowe

1. Zwiększenie obszaru promocji i dostępu do oferty kulturalnej Klubu Mayday po przez realizacje podcastów i e-zinów artystycznych udostępnianych w sieci dla mieszkańców powiatu głogowskiego.

2. Stworzenie optymalnych warunków w Internercie dla działalności edukacyjnej i artystycznej po przez założenie strony projektu prze-twory.com

Odbiorcami projektu są mieszkańcy powiatu głogowskiego oraz ościennych powiatów. Projekt skierowany jest do wszystkich mieszkańców, którzy zaangażują się w jego realizację lub będą korzystać z działań: dorośli, seniorzy, młodzież. Pośrednimi odbiorcami są uczestnicy tacy jak zaproszeni artyści, muzycy itp.

Skład grupy projektowej: Jacek Olszewski, Agnieszka Lewandowska, Rafał Pawlak, Piotr Gajek

Projekt realizowany przez Klub Mayday.

Koordynator: Rafał Pawlak, Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SPINACZ! Udało się! Wydajemy pierwszy numer e-zina. Dziękujemy artystom za udostępnienia nam swoich prac. Przyjemnego oglądania!

Kliknij w okładkę i pobierz e-zina w pdfie na swój dysk.

Ruszamy z projektem PRZE-TWORY! 

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Głogowa do przyłączenia się do akcji SPIŻARNIA POMYSŁÓW. Do końca wakacji czekamy na Wasze słoiki...

No właśnie! Słoiki! Co trzeba zrobić? Napisz swój pomysł na kartce lub na komputerze i wydrukuj. Poszukaj w domu czystego słoika i włóż do niego swój pomysł. Dla lepszego "smaku" włóż jeszcze swoje inspiracje: wycinek z gazet, kamyczek, zabawkę lub coś co wiąże się z Twoim pomysłem.  Stwórzmy razem Spiżarnię Pomysłów, które w miarę naszych możliwości wspólnie (po pandemii) zrealizujemy.

W ramach akcji "Kulturalnie w kwarantannie"

Towarzyska Liga FIFA20 online

 

Lista graczy po I rundzie: 

Do dalszych rozgrywek przechodzą:
1. inanimacja | Manchester City
2. Wyklinak07A | Manchester City
3. Seba17166 | FC Liverpool
4. Przemek96HM | Manchester City
5. Michalek_92 | PSG
6. mrhappy0077 | FC Barcelona
7. krzys7431 | PSG
8. abus_2013 | FC Liverpool
9. FightNoMore121 | FC Liverpool

Nieklasyfikowani/rezygnacja:
1. ethiel_00 | FC Barcelona
2. cinekxmachu | PSG
3 Ashnee__ | Real Madryt
4. kriss_magazynier | Bayern Monachium
5. xLaakiii | Juventus
6. Highti1983 | FC Liverpool
7. gorski_sebastian | Manchester City

Wyniki meczów należy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Za udział w turnieju przewidziane są nagrody dla pierwszej trójki turnieju:
I miejsce: 300 zł (w bonach do Playstation Store) 
II miejsce: 200 zł (w bonach do Playstation Store) 
III miejsce: 100 zł (w bonach do Playstation Store) 

W skrócie:
- gramy w domach na PS4
- każdy z każdym w trzech rundach
- bez wpisowewego
- tryb: mecz towarzyski (online)

Regulamin do pobrania: TUTAJ

 

Tabela II rundy

 

Wyniki I rundy

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.