Plan tygodniowy sekcji Klubu Mayday 2020/2021

- kategoria: open
- tryb: mecz towarzyski

Nagrody:
I miejsce: 2 x 150 zł (w bonach do salonów sieci EMPIK)
II miejsce: 2 x 100 zł (w bonach do salonów sieci EMPIK)
III miejsce: 2 x 50 zł (w bonach do salonów sieci EMPIK)

Regulaminy:
- Regulamin "Turnieju FIFA20 2 vs 2"
- Regulamin uczestnictwa w imprezach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie w sali koncertowej Klubu MAYDAY, Głogów ul. Perseusza 11, w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.
- Regulaminu Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie dotyczący zasad przebywania i korzystania z pomieszczeń przeznaczonych do zajęć w KLUBIE MAYDAY Głogów ul. Perseusza 11, w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.