Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.

 

Plan imprez MOK:
POBIERZ 
Oświadczenie dla uczestnika wydarzenia w czasie pandemii POBIERZ
Regulamin zasad przebywania i korzystania z pomieszczeń w Klubie Mayday POBIERZ
Regulamin uczestnictwa w imprezach Klubu Mayday w czasie epidemii POBIERZ

FIFA 21 ULTIMATE TEAM - ##10 Nowy rok - nowa liga!

10 odcinek z gry FIFA 21 Ultimate Team jest już dostępny! Obejrzyjcie zmagania o wejście do ligi 3 i o golda 3 w Fut Champions. Otwieramy nagrody za Division Rivals, 25x 83+, ikone podstawową lub pośrednią oraz paczkę 86+. Dzieję się!

 

 

FIFA 21 ULTIMATE TEAM - #9 Mały "pack opening" i potężne trafione karty

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego odcinka z gry FIFA21 Ultimate Team, gdzie otwieramy nagrody za Division Rivals, Fut Champions, Torba Imprezowa Fut Freez i SBC 81+. Trafiliśmy niesamowite karty!

 

FIFA 21 ULTIMATE TEAM - #8 "Na lajcie"

Nowy film z gry FIFA21 Ultimate Team! W ósmym odcinku: nagrody za Division Rivals, paczka 5 x 85+, sbc 86+, mecze o GOLD 3 i ligę 3... Zapraszamy do oglądania!

 

 

FIFA 21 ULTIMATE TEAM - #7 Na luzie, liga 4

Jest już 7 odcinek z gry FIFA21 Ultimate Team, a w nim: nagrody z Fut Champions, 2x paczka Ultimate za ikon swapy i "meczyk" w 4 lidze. Zapraszamy do oglądania!

 

 

FIFA 21 ULTIMATE TEAM - #6 Walka o GOLD3!

Zapraszamy do obejrzenia 6 odcinka z gry FIFA21 Ultimate Team. Odbieramy nagrody za pierwszą Ligę Weekendową, nowy holenderski "napadzior" i zmagania o rangę gold 3.

 

 

FIFA 21 ULTIMATE TEAM - #5 Pierwsze Fut Champions i SBC o ikonę!

Gramy gramy! W nowym odcinku z gry FIFA 21 Ultimate Team zobaczycie: mecze o rangę w FUT CHAMPIONS, sbc o IKONĘ i kolejne niesamowite karty trafione w paczkach!

 

FIFA 21 ULTIMATE TEAM - #4 Garrincha: "Od klaty, z woleja i piłka do siaty"

Nie zwalniamy tempa! To już czwarty odcinek z gry FIFA 21 Ultimate Team. Kolejny świetna karta trafiona z paczki za Division Rivals! Nowe wzmocnienia w składzie i krótka historia Garrinchy... Zapraszamy do obejrzenia!

 

 

FIFA 21 ULTIMATE TEAM - #3 Trafiliśmy brazylijską IKONĘ za ponad 1,5 miliona monet!

Gorąco zachęcamy do obejrzenia kolejnego odcinka z gry FIFA 21 ULTIMATE TEAM. Pierwsza i to jeszcze grywalna ikona trafiona z paczki! Co tu się wydarzyło? :)

 

 

FIFA 21 ULTIMATE TEAM - #2 Nowy sklad!

Mamy dla Was nowy odcinek z gry FIFA 21 Ultimate Team. Nową drużyną gramy mecze eliminacyjne do Division Rivals. Zobaczcie koniecznie, w której lidze zacznie Rafał. Do zobaczenia na wirtualnej murawie!

 

 

FIFA 21 ULTIMATE TEAM - #1 Zaczynamy przygodę!

Dzisiaj po raz pierwszy ruszamy na wirtulne boiska! Rafał Pawlak zaprasza do obejrzenia premierowego odcinka z gry FIFA 21 Ultimate Team. Zakładamy startowy zespół i gramy pierwszy mecz. Będzie się działo!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.