Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.
Plan imprez MOK:  
Oświadczenie dla uczestnika wydarzenia w czasie pandemii POBIERZ
Regulamin zasad przebywania i korzystania z pomieszczeń w Klubie Mayday POBIERZ
Regulamin uczestnictwa w imprezach Klubu Mayday w czasie epidemii POBIERZ

Trąbka Eustachiusza #5 Remigiusz "Pepek" Kapinos

Zapraszamy do posłuchania kolejnego odcinka z cyklu "Trąbka Eustachiusza". Gościem Jacka Olszewskiego będzie Remigiusz "Pepek" Kapinos z zespołu Alther Ego. Podcast zrealizowany w ramach projektu PRZE-TWORY.

 

 

Trąbka Eustachiusza #4 Artur Telwikas

Gościem kolejnego podcastu z cyklu Trąbka Eustachiusza jest Artur Telwikas.

 

Trąbka Eustachiusza #3 Patryk „Szaman” Kmieć

Posłuchajcie rozmowy Jacka Olszewskiego z muzykiem, perkusjonalistą i popularyzatorem bębniarstwa. Gościem podcastu „Trąbka Eustachiusza” jest Patryk Kmieć – Szaman.

 

Trąbka Eustachiusza #2 Krzysztof „Horacy” Horka

Zapraszamy do posłuchania nowego odcinka z cyklu „Trąbka Eustachiusza”. Gościem Jacka Olszewskiego będzie Krzysztof „Horacy” Horka z zespołu Roślina. Podcast zrealizowany w ramach projektu PRZE-TWORY.

 

TRĄBKA EUSTACHIUSZA #1 Michał "Bongo" Kolańczyk

Michał „Bongo” Kolańczyk to nasz głogowski człowiek od ciężkiej muzy. Sprawca i współsprawca wielu muzycznych przedsięwzięć w Głogowie i kosmosach okolicznych. Intrygująca osobowość zarówno na scenie jak i poza nią. Rozmowa jest ilustrowana muzyką zespołu IMPALA, w której aktualnie tworzy i śpiewa Michał.

Zachęcamy do przesłuchania nowego cyklu Jacka Olszewskiego „Trąbka Eustachiusza”.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.