Plan tygodniowy sekcji Klubu Mayday 2020/2021
Regulamin uczestnictwa w imprezach Klubu Mayday w czasie epidemii POBIERZ

11-15.01.2021 r. Klub Mayday online

GRA TERENOWA – MUZYCZNA MAPA GŁOGOWA

W ramach ferii zimowych 2021 zapraszamy dzieci w wieku szkoły podstawowej do zabawy w GRĘ TERENOWĄ związaną z Głogowem, muzyką i miejscami w których ta muzyka wybrzmiewa.
Codziennie przez tydzień otrzymacie o godz. 10.00 w publikacji na FB Klubu Mayday https://www.facebook.com/KlubMaydayGlogow/ otrzymacie zadania do wykonania.
Potrzebna wiedza o Głogowie, znajomość kulturalnych miejsc naszego miasta, kreatywność do wykonania instrumentów muzycznych z gazet i taśmy klejącej oraz aparat fotograficzny.
Macie czas do 19.00. O 19.00 pod specjalnym postem na FB Klubu Mayday oczekujemy efektów Waszych działań.
Wszystkie Wasze działania będą punktowane.
Przewidziane nagrody – karty podarunkowe do EMPIKu.

Ogłoszenie wyników rywalizacji – 15.01.2021 g. 21.00 na FB Klubu Mayday.

Regulamin gry terenowej do pobrania: TUTAJ

ZAPRASZAMY!
Kreatywność, wyobraźnia, ruch, spostrzegawczość, wiedza – wszystko w jednym 😊