Plan imprez MOK:
Oświadczenie dla uczestnika wydarzenia w czasie pandemii POBIERZ
Regulamin zasad przebywania i korzystania z pomieszczeń w Klubie Mayday POBIERZ
Regulamin uczestnictwa w imprezach Klubu Mayday w czasie epidemii POBIERZ

W ramach II Tygodnia Walki z Depresją zapraszamy na dwa filmy:
- 24.02.2021 (środa) godz. 12.00 – WRACAJ DO DOMU
- 24.02.2021 (środa) godz. 14.00 – NIE LUBIĘ PANA

Filmy dostępne na FB Klubu Mayday i kanale YT.

Pomysł: Hanna Miroś, Agnieszka Lewandowska, Rafał Pawlak.
Scenariusz: Hanna Miroś, na podstawie dialogów Tomasza Zielińskiego z młodzieżą.
Reżyseria: Dominik Nabożny i Agnieszka Lewandowska.
Zdjęcia, montaż i realizacja: Rafał Pawlak, TV Mayday – Dominik Nabożny i Wojciech Skalski SINES FILM.
Występują: Ewa Szychowska, Szymon Starzyński, Jacek Olszewski, młodzież i rodzice z Głogowskiego Stowarzyszenia Otwarte Drzwi.

Współpraca: Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie, Klub Mayday, TV Mayday Głogów, Głogowskie Stowarzyszenie Otwarte Drzwi, Centrum Formacji Rodziny im. Jana Pawła II w Lubinie.