Plan imprez MOK:
Oświadczenie dla uczestnika wydarzenia w czasie pandemii POBIERZ
Regulamin zasad przebywania i korzystania z pomieszczeń w Klubie Mayday POBIERZ
Regulamin uczestnictwa w imprezach Klubu Mayday w czasie epidemii POBIERZ
Z okazji wyjątkowego dnia - Światowego Dnia Sztuki zapraszamy serdecznie na krótki filmik z Owocami Kultury.
Dziękujemy Państwu za przesłane zdjęcia z Waszymi Owocami Kultury, dzięki nim udało nam się nakarmić Żyrafę.
Specjalne podziękowania dla Naszych Praktykantek Oli i Natalii, które zmobilizowały swoje koleżanki i kolegów do udziału w naszym projekcie - brawo Dziewczyny.
KULTURA, PO CO TO KOMU? - WAM i NAM
Montaż: Dominik Nabożny