Projekt Fraktala powstał z inicjatywy Krzysztofa Michała Pietrzak w 2015 r. Założeniem zespołu jest wykonywanie autorskich kompozycji w stylu folkowym z elementami etnicznymi.

Obecnie skład zespołu tworzą:
Marta Szmidt - wokal
Sławek Laskowski - instr. klawisze, śpiew

Marcin Gołda - gitara akustyczna
Grzegorz Klekiel - gitara akustyczna
Juliusz Wojciechowski - gitara basowa
Krzysztof M. Pietrzak - instr perkusyjne
br>

Osiągnięcia:
-lipiec 2016 w ramach Wędrowny Przegląd Piosenki 'Polana'​ K. M. Pietrzak został laureatem II miejsca Konkursu Poetyckiego „ O Kwiat Polany”, a zespół otrzymał nominacje na Festiwal " Danielka"
-sierpień 2016 Projekt Fraktala został laureatem I miejsca 49 edycji Ogólnopolska Turystyczna Giełda Piosenki Studenckiej​ w Szklarskiej Porębie.
-VIII -2016 Na Festiwal Danielka​ zespół został laureatem nagrody oraz wyróżnienia: Nagroda dla muzyków oraz wyróżnienie za wprowadzenie elementów orientalnych w danielkowy klimat górski.
-24-IX-16 zespół został laureatem I miejsca w Pierwszych Podróżach z Piosenką " Morze o Górach" w klubie Apropos Wałbrzych.

  Kontakt: 698 023 707

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.