Plan imprez do pobrania
STYCZEŃ 2020, LUTY 2020
Regulamin uczestnictwa 
POBIERZ

Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$catid in /home/www/mok.glogow.pl/teatr/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 184

Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$link in /home/www/mok.glogow.pl/teatr/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 264
Bilety już dostępne!
 
28.10 o godz. 19:00
Recital Zbigniewa Zamachowskiego
 
Recital autorski Zbigniewa Zamachowskiego, aktora teatralnego i filmowego - to spotkanie z piosenką aktorską w znakomitej interpretacji. Talent muzyczny aktora wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci.
 
W koncercie znajdują się utwory autorskie Zbigniewa Zamachowskiego (między innymi "Credo życiowe", "W małym miasteczku") oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców: Wasowskiego, Przybory, Młynarskiego, Korcza, Nohavicy, Dębskiego, Satanowskiego, Stachury, Bukartyka i wielu innych.
 
Wykonawca śpiewa również utwory pochodzące z przedstawienia Teatru Syrena - "Zamach na MoCarta", a więc przede wszystkim przebój radiowej "Trójki" - "Kobiety jak te kwiaty".
 
Bilety w cenie 60 zł, dostępne:
- w Biurze Obsługi Klienta w Teatrze (od wtorku do piątku w godzinach 14:00 - 18:00),
- online na www.ekobilet.pl/mok-glogow
 
 
recital-zbigniewa-zamachowskiego-w-teatrze-im_-andreasa-gryphiu_p33677
Bilety już dostępne!
 
„Fortepianowa Podróż” Patryk Adamkiewicz i Izabela Rudnicka – Międzynarodowy Dzień Muzyki
4 października o godzinie 19:00

Koncert „FORTEPIANOWA PODRÓŻ” w wykonaniu Patryka Adamkiewicza i Izabeli Rudnickiej z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki. W Programie usłyszą Państwo Słynne Arie z Oper takich jak „Carmen” G. Bizeta, „Trubadur” czy „Stride la Vampa" G. Verdiego, pieśni polskich kompozytorów oraz utwory musicalowe.
 
Pianista Patryk Adamkiewicz ukończył szkołę muzyczną w Pucku w klasie fortepianu. Jest laureatem gitarowych konkursów muzycznych, m.in. Wojewódzkiego Konkursu Muzyki Gitarowej w Gdańsku (2 miejsce) czy konkursu „Odkrywamy talenty na Pomorzu” (finalista) w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Gra w zespołach jazzowych i big bandach w Gdyni, Władysławowie i Szczecinie. Regularnie występuje jako pianista – akompaniator współpracując z zespołami chóralnymi i solistami. Obecnie studiuje na Wydziale Edukacji Muzycznej w klasie dyrygentury chóralnej i fortepianu jazzowego oraz na Wydziale Instrumentalnym w klasie fortepianu w Akademii Sztuki w Szczecinie.
 
Bilety w cenie 25 zł dostępne:
- w Biurze Obsługi Klienta w Teatrze (od wtorku do piątku w godzinach 14:00 - 18:00),
- online na www.ekobilet.pl/mok-glogow
 
 
teal-and-green-photo-grid-mens-grooming-facebook-cover
DARMOWE WEJŚCIÓWKI JUŻ DOSTĘPNE!
 
"Imigrantka" - spektakl w reżyserii Piotra Mosonia
 
5 października o godzinie 19:00
 
Opowieść o tym że nie każda podróż dobrze się kończy. Że trzeba mieć odwagę by zawrócić. Że zgoda na samą siebie jest w życiu ważniejsza niż blichtr świateł Wielkiego Miasta. Że czasem raj okazuje się zmywakiem u Turka na Bronxie. Że przychodzi moment gdy trzeba spalić nie tylko mosty ale i ostatnią sukienkę która przypomina życie sprzed katastrofy...
 
Na spektakl obowiązują darmowe wejściówki. Do ich odebrania zapraszamy do Biura Obsługi Klienta w Teatrze im. Andreasa Gryphiusa (od wtorku do piątku w godzinach 14:00 - 18:00). 
 
119939969_357360212312578_2795390851159543744_n

18.10 o godz. 12:00

„Mam Emocje!” – spektakl dla dzieci w wieku przedszkolnym

Oktawiana Balbina Koturbińska - bohaterka przedstawienia, ukochana Wnusia swojej Babci, dzięki bujnej wyobraźni przemierza świat pełen kolorów. W ten sposób mierzy się ze swoją złością. Z pomocą dzieci poznaje, jaką siłę rażenia ma radość i śmiech. Dowiaduje się, że nawet strach można oswoić, a chwilka płaczu ją oczyści i znów wyjdzie słońce... W spektaklu wykorzystane są techniki audiowizualne, które pozwalają wtopić się głównej bohaterce i jej animatorce w białą niepozorną scenografię i przenieść się w dotychczas nieosiągalne przestworza. Scenografia nabiera kolorów z każdą nową emocją, jaką przeżywa Oktawiana.

Przedstawienie poza dobrą zabawą ma przekazać, że żadna emocja, którą przeżywamy, nie jest zła, trzeba tylko umieć nad nią zapanować lub zrozumieć skąd się wzięła.

Spektakl dla dzieci od 3 - 10 lat. ( Choć dla dorosłych, również okazuje się atrakcyjną rozrywką, głównie dzięki technikom audiowizualnym).

Bilety w cenie 15 zł

- dostępne w Biurze Obsługi Klienta w Teatrze
- online na www.ekobilet.pl/mok-glogow

 

mam-emocje-fb

PIOTREK SZUMOWSKI - ENZYMY I PIORUNY
 
11 października o godzinie 19:00.
 
Piotrek Szumowski - Komik Dookoła Świata, Półczłowiek, Półgłówek, komik, autor, erudyta, tancerz, nie wojownik. Ma za sobą tysiące przemierzonych kilometrów, setki napisanych puent i uśmiech wart miliona słów (Jak to uśmiech ma za sobą? Na tyle głowy czy co?). Przed sobą i Wami: nowy program!
 
"Enzymy i pioruny" zaczęły się od pytania. Mniejsza jakiego, ważne że odpowiedź na to pytanie wywołało kolejne i tak dalej, i tak dalej. Tak powstał ten materiał- z pytań, nie odpowiedzi. Nie pytaj dlaczego.
Spodziewajcie się charakterystycznych dla Piotrka komediowych głębokich zanurzeń w tematy z pozoru błahe, zawsze opatrzonych trzeźwym spojrzeniem na własne możliwości i kiepską kondycję świata. Z pozoru mamy do czynienia z szerokim naiwniakiem, który potrzebuje mapy by wyjść z toalety. Tak naprawdę zawsze wychodzi oknem, by zmylić wrogów.
 
Piotrek, niczym żaba z kontuzją pośladków, będzie skakał po tematach bez przystanku, ale każdy sus będzie kwitowany wybuchem śmiechu. Szykujcie się na mocne wyładowanie stand-upu, które zmienią Waszą dalszą percepcję obcowania z tą formą sceniczną.
 
Lub nie, ale na pewno nie będzie to czas zmarnowany.
 
Wydarzenie dla dorosłych!

* Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
* Bilety 40 zł
 
Bilety dostępne:
- w Biurze Obsługi Klienta w Teatrze (od wtorku do piątku w godzinach 14:00 - 18:00)
- online na www.ekobilet.pl/mok-glogow
 
 
baner_fb-1

Szanowni Państwo,

z przyjemnością prezentujemy repertuar teatralny na październik. W programie między innymi powrót stand-up'u oraz wyjątkowy recital.


4.10 o godz. 19:00
„Fortepianowa podróż” Patryk Adamkiewicz, Izabela Rudnicka – koncert muzyki klasycznej w ramach Międzynarodowego Dnia Muzyki
Bilety: 25 zł


5.10 o godz. 19:00
„Imigrantka” – spektakl w reżyserii Piotra Mosonia
Darmowe wejściówki


11.10 o godz. 19:00
Stand-Up Piotr Szumowski „Enzymy i Pioruny”
Bilety: 40 zł


18.10 o godz. 12:00
„Mam Emocje!” - spektakl dla dzieci w wieku przedszkolnym, Teatr Lalki i Aktorki
Bilety: 15 zł


28.10 o godz. 19:00
Recital Zbigniewa Zamachowskiego
Bilety: 60 zł

 

Bilety na październikowe wydarzenia będzie można nabyć od wtorku (22.09), od godziny 14:00 w Biurze Obsługi Klienta oraz na www.ekobilet.pl/mok-glogow.

Zapraszamy do teatru!

 

mniejszy-kalendarz_teatr_pazdziernik20prim

Trupa wędrujących lalkarzy, tytułowych Wagantów, jeździ ze swoim wozem od wsi do wsi, z miasta do miasta, grając swoje opowieści dla dzieci i dorosłych.
 
Tym razem zobaczymy dwie historie. Pierwsza to bajka o dziecku szczęścia, chłopcu który wyrusza do piekła po trzy złote włosy z głowy diabła. Druga bajka opowiada o córce młynarza, która przez pychę swego ojca trafia do królewskiego lochu.
 
„Opowieści Wagantów” to próba odtworzenia średniowiecznego spektaklu lalkowego. Lalki wykonane zostały z przedmiotów codziennego użytku takich jak kosze, drewniane łyżki, puchary, miotły itp.
 
Reżyseria: Bartosz Socha, Beata Zawiślak
Występują: Bartosz Socha, Beata Zawiślak, Aleksandra Zug/Alicja Dłubis
 
Czas trwania: około 40 minut
 
Bilety 20 zł, dostępne:
➡️ w Biurze Obsługi Klienta w teatrze
➡️ online na www.ekobilet.pl/mok-glogow
 
Łowcy.B to kabaret działający na scenie od 2003 roku. Zalicza się do grona tych „ważnych”, którzy wkraczając do świata kabaretu, odcisnęli nieodwracalne piętno na sztuce kabaretowej w ogóle, a to za sprawą absurdalnego i bezkompromisowego podejścia do humoru. Błyskotliwość i improwizacyjne szaleństwo to cechy, które dodatkowo zanurzone w groteskowym sosie, pozwoliły stać się Łowcom jednym z najbardziej oryginalnych i barwnych kabaretów w Polsce.
 
Laureaci największych festiwali kabaretowych (PAKA, MULATKA, RYJEK, LIDZBARSKIE WIECZORY HUMORU I SATYRY).
 
Wielokrotni gospodarze i goście telewizyjnych programów kabaretowych w TVP i Polsacie.
 
Bilety 40 zł, dostępne:
➡️ w Biurze Obsługi Klienta w teatrze
➡️ online na www.ekobilet.pl/mok-glogow 
 
Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić Was na spektakl warsztatowy i panel dyskusyjny poświęcone Bitwie Warszawskiej.
 
W spektaklu, oprócz scen poświęconych żołnierzom i polu bitwy, znajdą się także wątki mniej znane – historia tych kobiet i dzieci, które musiały zostać w domach, kiedy mężczyźni walczyli. Całość okraszona zostanie pieśniami z czasów Bitwy Warszawskiej. Przygotowana zostanie tematyczna scenografia oraz kostiumy z czasów wojny polsko-bolszewickiej. Praca ze scenografią, kostiumami i muzyką na scenie najmłodszego teatru w Polsce.
Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w wydarzeniu, które łączy kulturę i sztukę z historią, o której warto Polakom opowiadać.
 
Po spektaklu odbędzie się panel dyskusyjny, podczas którego historycy dyskutować będą o przebiegu i znaczeniu Bitwy Warszawskiej. Panel poprowadzi Dariusz Czaja.
 
Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.
 
Darmowe wejściówki do odebrania od godziny 14:00 w środę (2.09):
- w Biurze Obsługi Klienta w Teatrze
 
 
Szanowni Państwo, wracają sekcje i grupy teatralne.
 
Zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu pod numerem telefonu 783 403 503 oraz bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta w teatrze.
 
W najbliższych dniach będziemy Państwu przybliżać charakterystykę poszczególnych zajęć na naszym profilu Facebook.
 
Pozdrawiamy serdecznie!
 

Szanowni Państwo, wracamy! Z przyjemnością i olbrzymią ulgą prezentujemy Wam repertuar na wrzesień. Bardzo się cieszymy, że możemy Państwa znów zaprosić do Teatru im. Andreasa Gryphiusa, te mury bardzo za Wami tęsknią!

Oczywiście pamiętamy, że wciąż obowiązują nas obostrzenia, dlatego na każde wydarzenie na dzień dzisiejszy sprzedaż biletów ograniczona będzie do liczby 120 widzów.

W repertuarze na wrzesień każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowaliśmy spektakl z historią w tle, kabaret na poprawę humoru, wyjątkową muzykę w pięknym miejscu, a także pomysł na spędzenie niedzielnego południa z dziećmi.

Sprzedaż biletów ruszy już 1.09 o godzinie 14:00:
➡️ w Biurze Obsługi Klienta Teatru im. Andreasa Gryphiusa
➡️ online na stronie ekobilet.pl/mok-glogow

PS. Spektakl "Biała Bluzka" odbędzie się tylko w przypadku zniesienia obostrzeń dotyczących liczby widzów na sali. Na to wydarzenie mamy ostatnie bilety.

 

Rozpoczynamy nabór kandydatów na warsztaty teatralne w ramach projektu "Nadwiślański cud - warsztaty teatralne i panel dyskusyjny poświęcone Bitwie Warszawskiej". Warsztaty odbędą się w dniach 1-11.09.2020 roku w Teatrze im. Andreasa Gryphiusa. Uczestnicy warsztatów wezmą udział w spektaklu, który będzie zwieńczeniem projektu. 

Zgłoszenie kandydata odbywa się telefonicznie pod numerem Biura Obsługi Klienta Teatru im. Andreasa Gryphiusa - 783 403 503 oraz mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W zgłoszeniu należy uwzględnić:

- imię i nazwisko kandydata

- wiek kandydata

- numer telefonu do kontaktu.

 

Nabór trwa do 28.08.2020 r.

 

Dofinansowanoze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.

 

 

 

W tym roku obchodzimy setną rocznicę Bitwy Warszawskiej, zwanej zwyczajowo Cudem nad Wisłą. W całym kraju organizowane będą z tej okazji wydarzenia kulturalne i nie tylko.
 
Miło nam poinformować, że przygotowany przez nas projekt zyskał uznanie i przyznano nam dofinansowanie na działania teatralne w ramach programu dotacyjnego "Koalicje dla Niepodległej".
 
W ramach naszego projektu już niedługo odbędą się warsztaty teatralne zwieńczone spektaklem na deskach Teatru im. Andreasa Gryphiusa, a także panel dyskusyjny, którego uczestnicy podzielą się z nami wiedzą na temat przebiegu i znaczenia Bitwy Warszawskiej.
 
Projekt będzie dofinansowany ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.
 

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić Was na spotkanie autorskie z panem Stefanem Górawskim, autorem kryminału "Sekret włoskiego orzecha". Podczas wydarzenie przeczytamy fragmenty książki, będzie też możliwość zadania pytania autorowi.

Spotkanie odbywa się w ramach akcji LATO W TWIERDZY 2020.

O książce słów kilka:
Świeżo emerytowany i dopiero co rozwiedziony komisarz policji Ireneusz Waróg przyjeżdża odpocząć do wsi Jemierzyce (granica Wielkopolski i lubuskiego). Miejscowość po części żyje z letników, ale w gruncie rzeczy funkcjonuje na obrzeżu życia turystycznego. Można odnieść wrażenie, że wszystko płynie tutaj bardzo spokojnie, a nawet wieje nudą. Lecz prawda jest bardziej skomplikowana. Krótko po przyjeździe były funkcjonariusz odkrywa ślady niewyjaśnionej dotąd zbrodni sprzed ponad dwudziestu lat i podejmuje prywatne śledztwo. Wieś ma też inną tajemnicę: zaginionego kilkanaście lat temu mężczyznę. Ponadto prosperuje tutaj mocno podejrzany biznesmen. Miejscowych wiążą o wiele głębsze i skomplikowane relacje, niż na pierwszy rzut oka może sądzić przyjezdny. Do lokalnych ciekawostek wyrasta zaś historia włoskich orzechów, rosnących w wielu jemierzyckich zagrodach...


Wstęp na wydarzenie jest darmowy, pamiętajmy jednak o reżimie sanitarnym. Goście muszą pojawić się w maseczkach, na wejściu mierzona będzie temperatura ciała. Liczba miejsc ograniczona.

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "G-Live: Głogów gra na żywo". Tym razem poezja śpiewana zawita do Teatru im. Andreasa Gryphiusa.

Zapraszamy na koncert "Cieszy mnie świat" w wykonaniu Przemka Bielawy i zaproszonych przez niego przyjaciół. To wyjątkowa okazja, by spędzić niedzielny wieczór w pięknym miejscu, przy akompaniamencie dobrej muzyki.

Koncert będzie transmitowany na profilu facebook Teatru im. Andreasa Gryphiusa oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie.

Jeżeli jednak macie ochotę pojawić się tego wieczoru w teatrze, darmowe wejściówki będą dostępne w dniu koncertu, od godziny 17:00, w holu Teatru im. Andreasa Gryphiusa.

Oczywiście pamiętamy, że obowiązują nas obostrzenia. Widzowie muszą pojawić się w maseczkach oraz zachować zalecany dystans od siebie. Przy wejściu sprawdzana będzie także temperatura ciała.

Do zobaczenia!
#powoliwracamy

Seria "G-Live: Głogów gra na żywo" zagości także w budynku Teatru im. Andreasa Gryphiusa. Już w najbliższą niedzielę zapraszamy Państwa na pierwszy spektakl z publicznością w czasie pandemii. Całość będzie oczywiście tradycyjnie transmitowana na profilu facebook Miejskiego Ośrodka Kultury.

Oczywiście, stosujemy się do wszystkich obostrzeń. Powstał regulamin, z którym Państwa zapoznamy. Publiczność musi pojawić się w maseczkach bądź przyłbicach oraz zachować zalecany dystans od siebie. Miejsca siedzące również zostaną przygotowane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

„DZIKIE DANDY”
Reżyseria: MICHAŁ WNUK
Obsada: Agnieszka Ogrodnik, Angelika Puchniarz, Adrian Olszewski
Muzyka: Karolina Gryka

czas: 60 min

Natura i ideał życia małżeńskiego zostały opisane już w Księdze Rodzaju w sposób, który oddaje ich wielką godność. W dziele stworzenia Bóg nie poprzestał na stworzeniu człowieka Adama. Ukoronowaniem dzieła kreacji jest stworzenie mężczyzny i kobiety, jako jedności. Stwarzając ich jedno na swój obraz i podobieństwo Bóg obdarzył ich płciowością, dzięki której mogą oni darować sobie nawzajem to, czym sami zostali obdarzeni–istnieniem, miłością i tym wszystkim, co składa się na dom–miejsce, w którym człowiek może wzrastać. W naturze ludzkiej seksualności znajdują się więc cele, które z woli Stwórcy winny być w małżeństwie realizowane.

„Białe Małżeństwo” Tadeusza Różewicza to tekst wymagający wyjątkowo uważnej lektury, jest on bowiem zamknięty w literackiej formie. Poruszający arcytrudne tematy zarówno w latach siedemdziesiątych jak i tych współczesnych. Niejednokrotnie został uznany za obrazoburczy. Szokujący swoją dosłownością. W PRL-u potępiony przez środowiska katolickie, które dokładały wszelkich starań by inscenizację spektaklu ściągano z afisza.

„Dzikie Dandy” to poetycki spektakl, w którym dwie młode kobiety, walczą o swoją seksualną tożsamość, buntują się narzuconym im tradycjom. Bianka i Paulinka stoją u progu dojrzałości – zmagając się z demonami budzących się w nich świadomości seksualności i indywidualizmu. Adaptacja tekstu Różewicza w reżyserii Michała Wnuka, to próba zmierzenia się z tematem trudnym, wciąż często pomijanym w Polskich domach.

Serdecznie zapraszamy!

SPEKTAKL DLA WIDZÓW POWYŻEJ 16-go ROKU ŻYCIA

Na spektakl obowiązują darmowe wejściówki, do odebrania wyłącznie w Teatrze im. Andreasa Gryphiusa w dzień spektaklu, od godziny 17:00.

Szanowni Państwo, głogowski teatr ma szansę na prestiżowy tytuł. Właśnie rozpoczął się ostatni etap plebiscytu – głosowanie internautów. Ty także możesz oddać głos na ogólnopolskie „Wydarzenie Historyczne Roku 2019”.

➡️ Głos można oddać pod tym linkiem:
http://whr.muzhp.pl/#vote

Każdy ma prawo oddać głos w trzech kategoriach: Edukacja i multimedia, Wystawa oraz Wydarzenie. To właśnie w tej trzeciej kategorii znajduje się "Otwarcie historycznego gmachu Teatru Miejskiego im. Andreasa Gryphiusa".

Zachęcamy do głosowania! Pokażmy, że Głogów ma moc.

 

Szczegółowa instrukcja oddania głosu znajduje się tutaj: Jak oddać głos na Teatr w Głogowie?

Szanowni najmłodsi widzowie, z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam wszystkiego dobrego, dużo uśmiechu i radości, a także tego, abyście byli otoczeni prawdziwą miłością i opieką ze wszystkich stron.

"Zoo" Jana Brzechwy czytają dla Was głogowianie. Każdy z naszych gości pochodzi z innej.. bajki. A przecież Wy lubicie bajki! :)

PS. Pamiętajcie, że w teatrze zawsze jest dla Was miejsce. Nie możemy się doczekać, aż znów będziemy mogli Was ugościć wyjątkowym spektaklem.

Z przyjemnością prezentujemy najnowszą premierę Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie. "Konstytucja" to autorski dramat, którego czytanie odbyło się w głogowskim teatrze. Z racji tego, co dzieje się w Polsce i na świecie, zostało zarejestrowane filmowo i opublikowane w internecie.

 

"Konstytucja"

Reżyseria: Michał Wnuk

Scenariusz: Tomasz Olczak

Obsada: Bartłomiej Adamczak, Żaneta Baczyńska, Dorota Drozd, Agnieszka Lewandowska, Tomasz Olczak, Michał Wnuk

Opracowanie dźwięku: Waldemar Drozd, Kacper Drozd

Światło: Jakub Wantuła

Realizacja wideo: Marcin Siwek / Siwek Studio

 

 

 

Szanowni Państwo, mamy dla Was niespodziankę. Nasz cykl "Aktorzy Czytają Dzieciom" ma się dobrze pomimo kwarantanny. Tym razem naszym gościem jest człowiek znany głogowskiej publiczności, przyjaciel Teatru im. Andreasa Gryphiusa, a na co dzień dyrektor Teatru Lubuskiego - Robert Czechowski.

Zapraszamy do wysłuchania wiersza "Pali się!" Jana Brzechwy.

Świat zatrzymał się na chwilę, być może na dłuższą chwilę. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby docierać do Państwa poprzez internet i media społecznościowe. Jednym z naszych pierwszych pomysłów była kontynuacja naszego cyklu "Aktorzy czytają dzieciom", który spodobał się głogowianom. 

Tym razem, bajkę czyta kierownik Teatru im. Andreasa Gryphiusa, a jednocześnie autor "Żyrafa Eryka" - Michał Wnuk.

 

Pierwsza część "Żyrafa Eryka"

 

Druga część "Żyrafa Eryka":

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.