STYCZEŃ 2020, LUTY 2020

Szanowni Państwo, głogowski teatr ma szansę na prestiżowy tytuł. Właśnie rozpoczął się ostatni etap plebiscytu – głosowanie internautów. Ty także możesz oddać głos na ogólnopolskie „Wydarzenie Historyczne Roku 2019”.

➡️ Głos można oddać pod tym linkiem:

Każdy ma prawo oddać głos w trzech kategoriach: Edukacja i multimedia, Wystawa oraz Wydarzenie. To właśnie w tej trzeciej kategorii znajduje się "Otwarcie historycznego gmachu Teatru Miejskiego im. Andreasa Gryphiusa".

Zachęcamy do głosowania! Pokażmy, że Głogów ma moc.

Szczegółowa instrukcja oddania głosu znajduje się tutaj: Jak oddać głos na Teatr w Głogowie?