STYCZEŃ 2020, LUTY 2020

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "G-Live: Głogów gra na żywo". Tym razem poezja śpiewana zawita do Teatru im. Andreasa Gryphiusa.

Zapraszamy na koncert "Cieszy mnie świat" w wykonaniu Przemka Bielawy i zaproszonych przez niego przyjaciół. To wyjątkowa okazja, by spędzić niedzielny wieczór w pięknym miejscu, przy akompaniamencie dobrej muzyki.

Koncert będzie transmitowany na profilu facebook Teatru im. Andreasa Gryphiusa oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie.

Jeżeli jednak macie ochotę pojawić się tego wieczoru w teatrze, darmowe wejściówki będą dostępne w dniu koncertu, od godziny 17:00, w holu Teatru im. Andreasa Gryphiusa.

Oczywiście pamiętamy, że obowiązują nas obostrzenia. Widzowie muszą pojawić się w maseczkach oraz zachować zalecany dystans od siebie. Przy wejściu sprawdzana będzie także temperatura ciała.

Do zobaczenia!
#powoliwracamy