STYCZEŃ 2020, LUTY 2020
W tym roku obchodzimy setną rocznicę Bitwy Warszawskiej, zwanej zwyczajowo Cudem nad Wisłą. W całym kraju organizowane będą z tej okazji wydarzenia kulturalne i nie tylko.

Miło nam poinformować, że przygotowany przez nas projekt zyskał uznanie i przyznano nam dofinansowanie na działania teatralne w ramach programu dotacyjnego "Koalicje dla Niepodległej".

W ramach naszego projektu już niedługo odbędą się warsztaty teatralne zwieńczone spektaklem na deskach Teatru im. Andreasa Gryphiusa, a także panel dyskusyjny, którego uczestnicy podzielą się z nami wiedzą na temat przebiegu i znaczenia Bitwy Warszawskiej.

Projekt będzie dofinansowany ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.