STYCZEŃ 2020, LUTY 2020

Rozpoczynamy nabór kandydatów na warsztaty teatralne w ramach projektu "Nadwiślański cud - warsztaty teatralne i panel dyskusyjny poświęcone Bitwie Warszawskiej". Warsztaty odbędą się w dniach 1-11.09.2020 roku w Teatrze im. Andreasa Gryphiusa. Uczestnicy warsztatów wezmą udział w spektaklu, który będzie zwieńczeniem projektu.

Zgłoszenie kandydata odbywa się telefonicznie pod numerem Biura Obsługi Klienta Teatru im. Andreasa Gryphiusa - 783 403 503 oraz mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W zgłoszeniu należy uwzględnić:

- imię i nazwisko kandydata

- wiek kandydata

- numer telefonu do kontaktu.

Nabór trwa do 28.08.2020 r.

Dofinansowanoze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.