STYCZEŃ 2020, LUTY 2020

Szanowni Państwo, wracamy! Z przyjemnością i olbrzymią ulgą prezentujemy Wam repertuar na wrzesień. Bardzo się cieszymy, że możemy Państwa znów zaprosić do Teatru im. Andreasa Gryphiusa, te mury bardzo za Wami tęsknią!

Oczywiście pamiętamy, że wciąż obowiązują nas obostrzenia, dlatego na każde wydarzenie na dzień dzisiejszy sprzedaż biletów ograniczona będzie do liczby 120 widzów.

W repertuarze na wrzesień każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowaliśmy spektakl z historią w tle, kabaret na poprawę humoru, wyjątkową muzykę w pięknym miejscu, a także pomysł na spędzenie niedzielnego południa z dziećmi.

Sprzedaż biletów ruszy już 1.09 o godzinie 14:00:
➡️ w Biurze Obsługi Klienta Teatru im. Andreasa Gryphiusa
➡️ online na stronie ekobilet.pl/mok-glogow

PS. Spektakl "Biała Bluzka" odbędzie się tylko w przypadku zniesienia obostrzeń dotyczących liczby widzów na sali. Na to wydarzenie mamy ostatnie bilety.