Szanowni Państwo, mamy dla Was wyjątkową wiadomość. Przy naszej współpracy z Teatrem Lubuskim powstaje spektakl dla dzieci pt. "Samolub" na podstawie opowieści Oscara Wilde. 🙂
 
Jest to dla nas wyjątkowy moment i bardzo się cieszymy. Przygotowujemy dla Was spektakl z udziałem zawodowych aktorów z Zielonej Góry. W pracę zaangażowani są nasi pracownicy.
 
"Samolub"
Reżyseria: Michał Wnuk
Scenariusz, teksty piosenek: Tomasz Olczak
Scenografia: Joanna Kinder
Muzyka: Dorota Drozd, Mirosław Kuba Kaczmarek
Wizualizacje: Jakub Wantuła
Oprawa graficzna: Magdalena Ogrodnik
Obsada: Joanna Wąż, Aleksander Stasiewicz, Marek Sitarski, Bartłomiej Adamczak
 
Produkcja: Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie oraz Teatr Lubuski.
 
Spektakl swoją uroczystą premierę w Teatrze Lubuskim będzie miał 6 marca, a już dzień później będzie można go obejrzeć na deskach zielonogórskiego teatru (możecie już kupić bilety na 7 marca: https://abilet.pl/impreza/samolub-7082).
 
Obiecujemy także, że "Samolub" pojawi się na scenie w Teatrze im. Andreasa Gryphiusa. Będziemy informować o dacie głogowskiej premiery. 🙂
 
    samolub_www

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.