CZERWIEC-SIERPIEŃ 2021
BILETY WYPRZEDANE

26.02 o godz. 19:00
Recital Zbigniewa Zamachowskiego

Recital autorski Zbigniewa Zamachowskiego, aktora teatralnego i filmowego - to spotkanie z piosenką aktorską w znakomitej interpretacji. Talent muzyczny aktora wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci.

W koncercie znajdują się utwory autorskie Zbigniewa Zamachowskiego (między innymi "Credo życiowe", "W małym miasteczku") oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców: Wasowskiego, Przybory, Młynarskiego, Korcza, Nohavicy, Dębskiego, Satanowskiego, Stachury, Bukartyka i wielu innych.

Wykonawca śpiewa również utwory pochodzące z przedstawienia Teatru Syrena - "Zamach na MoCarta", a więc przede wszystkim przebój radiowej "Trójki" - "Kobiety jak te kwiaty".

Bilety w cenie 60 zł, dostępne:
- w Biurze Obsługi Klienta w Teatrze
- online na www.ekobilet.pl/mok-glogow