CZERWIEC-SIERPIEŃ 2021
Kochani, nie zwalniamy tempa. Zapraszamy Was do teatru! 🙂

Jeszcze w lutym odbędą się dwa wydarzenia, które musieliśmy przełożyć:

- spektakl dla dzieci "Mam Emocje!",
- Recital Zbigniewa Zamachowskiego,

na oba te wydarzenia ważność zachowują bilety zakupione wcześniej (pod warunkiem, że nie zostały przez Państwa zwrócone). Na oba wydarzenia mamy także jeszcze ostatnie bilety.

Zapraszamy również na stand-up, na scenie trio Michał Kutek, Wojtek Pięta i Tomek Kołecki. Imprezę poprowadzi Ewa Stasiewicz.

SPRZEDAŻ BILETÓW:
- w środę (17.02) od godziny 10:00 online na www.ekobilet.pl/mok-glogow
- w środę (17.02) od godziny 14:00 stacjonarnie w Biurze Obsługi Klienta w Teatrze.

Oczywiście wszystkie wydarzenia odbędą się w zgodzie z obostrzeniami. Widzów obowiązuje zakrywaniu ust oraz nosa, przy wejściu obowiązkowa dezynfekcja dłoni i podpisanie oświadczenia.

kalendarz_teatr_luty21-1