KOCHANI, WRACAMY! I od razu mamy dla Was wyjątkową propozycję na WALENTYNKI. Chodźcie do teatru. ❤
 
Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na spektakl komediowy pt. "Mąż mojej żony" w wykonaniu aktorów z Teatru im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze. Gwarantujemy mnóstwo dobrej zabawy!
 
To dość nieoczekiwane wydarzenie, gdy mężczyzna spotyka… męża swojej żony. Bohaterowie po wybuchu pierwszych gwałtownych emocji powoli nawiązują nić porozumienia, by w końcu stać się powiernikami swoich rozterek. A dotyczą one nikogo innego, jak ich wspólnej żony. Miro Gavran, jeden z najwybitniejszych chorwackich dramatopisarzy, nie szczędzi dowcipu i błyskotliwego dialogu pełnego nagłych zwrotów akcji i zabawnych point. Dwóch mężczyzn na skraju żałości, gniewu i euforii. Mieszanka wybuchowa.

Spektakl powstał w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich. To przedsięwzięcie zainicjowane przez grających w sztuce aktorów, którzy do współpracy zaprosili reżysera Henryka Adamka znanego już jeleniogórskiej publiczności z popularnego spektaklu „Scrooge. Opowieść Wigilijna”. Piotr Konieczyński w duecie z Jackiem Grondowym udowodnią nie tylko swoje umiejętności, ale przede wszystkim zagwarantują pełen wrażeń i śmiechu wieczór.

Czas trwania spektaklu: 1 godz. 40 min

 
Spektakl rozpocznie się o godzinie 18:00.
 
Bilety już teraz możecie kupić na stronie www.ekobilet.pl/mok-glogow, a jutro także w Biurze Obsługi Klienta w teatrze w godzinach 10:00 - 18:00.
 
Oczywiście działamy przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności i stosowaniu się do rządowych obostrzeń. Obowiązują maseczki, dezynfekcja dłoni przy wejściu oraz zachowanie bezpiecznego dystansu. 🙂
 
 
plakat-duzy-dyr_-wnuk

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.