CZERWIEC-SIERPIEŃ 2021

Towarzystwo Ziemi Głogowskiej, przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury, wydało kalendarz ścienny na 2021 rok, który ukazał się w ramach nowej serii „Głogowskie zabytki”.

Na łamach wydawnictwa znajdują się fotografie Macieja Basa, Piotra Gajka, Piotra Krzemińskiego, Dariusza Mikołajewicza, Agnieszki Ruty, Ryszarda Sanojcy i Dariusza Czai, a związane są z odbudową i działalnością teatru.

Kalendarz można nabyć m.in. w Księgarni „Feniks” przy Alei Wolności, Saloniku Prasowym na ul. Grodzkiej i Bibliotece PWSZ. Część nakładu trafiła do Centrum Kultury oraz Teatru im. Andreasa Gryphiusa, w którym kalendarz również jest rozprowadzany. 🙂

130764480_413912110020331_2349484502231927395_o