CZERWIEC-SIERPIEŃ 2021
Święty Mikołaj jak co roku przybył do Głogowa.

Okoliczności jednak sprawiły, że nie może się spotkać z dziećmi w rynku, jak to bywało w poprzednich latach. Pan z siwą brodą przywiózł nam jednak wyjątkowy prezent - spektakl teatralny dla najmłodszych.

"Mam Emocje" to opowieść o tym, jak radzić sobie ze strachem. Dowiecie się także, co zrobić, aby panować nad swoimi emocjami, bo to, że je mamy, jest darem, nie problemem. Na scenie Aleksandra Paprocka z Teatru Lalki i Aktorki.

Wszystkiego dobrego z okazji dnia św. Mikołaja! 🙂

Realizacja: Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie