Szanowni Państwo,
 
zapraszamy do obejrzenia "Koncertu Świątecznego" wyjątkowego duetu - Jacek Wójcicki i Beata Rybotycka. Artyści gościli na deskach Teatru im. Andreasa Gryphiusa.
 
Jacek Wójcicki od lat zajmuje na polskim rynku muzycznym pozycję wyjątkową. Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowość sceniczna, tworząc kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show.
 
Artystyczny dorobek Beaty Rybotyckiej obejmuje m.in. kilkadziesiąt ról teatralnych, w tym Dagny Born w spektaklu "Fortynbras się upił" Janusza Głowackiego w reż. Jerzego Stuhra (Stary Teatr), Elianta w "Mizantropie" Moliera w reż. Krzysztofa Nazara (Stary Teatr), Księżniczka w "Śnie srebrnym Salomei" Juliusza Słowackiego w reż. Jerzego Jarockiego (Stary Teatr). Z okazji jubileuszu 50-lecia Teatru STU Beata Rybotycka została odznaczona Srebrnym Medalem „Zasłużony kulturze gloria artis” oraz odznaką Honoris gratia przez Prezydenta Miasta Krakowa.
 
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.
 
 
 
 
 
 
 
 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.