Bilety już dostępne!
 
„Fortepianowa Podróż” Patryk Adamkiewicz i Izabela Rudnicka – Międzynarodowy Dzień Muzyki
4 października o godzinie 19:00

Koncert „FORTEPIANOWA PODRÓŻ” w wykonaniu Patryka Adamkiewicza i Izabeli Rudnickiej z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki. W Programie usłyszą Państwo Słynne Arie z Oper takich jak „Carmen” G. Bizeta, „Trubadur” czy „Stride la Vampa" G. Verdiego, pieśni polskich kompozytorów oraz utwory musicalowe.
 
Pianista Patryk Adamkiewicz ukończył szkołę muzyczną w Pucku w klasie fortepianu. Jest laureatem gitarowych konkursów muzycznych, m.in. Wojewódzkiego Konkursu Muzyki Gitarowej w Gdańsku (2 miejsce) czy konkursu „Odkrywamy talenty na Pomorzu” (finalista) w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Gra w zespołach jazzowych i big bandach w Gdyni, Władysławowie i Szczecinie. Regularnie występuje jako pianista – akompaniator współpracując z zespołami chóralnymi i solistami. Obecnie studiuje na Wydziale Edukacji Muzycznej w klasie dyrygentury chóralnej i fortepianu jazzowego oraz na Wydziale Instrumentalnym w klasie fortepianu w Akademii Sztuki w Szczecinie.
 
Bilety w cenie 25 zł dostępne:
- w Biurze Obsługi Klienta w Teatrze (od wtorku do piątku w godzinach 14:00 - 18:00),
- online na www.ekobilet.pl/mok-glogow
 
 
teal-and-green-photo-grid-mens-grooming-facebook-cover

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.