18.10 o godz. 12:00

„Mam Emocje!” – spektakl dla dzieci w wieku przedszkolnym

Oktawiana Balbina Koturbińska - bohaterka przedstawienia, ukochana Wnusia swojej Babci, dzięki bujnej wyobraźni przemierza świat pełen kolorów. W ten sposób mierzy się ze swoją złością. Z pomocą dzieci poznaje, jaką siłę rażenia ma radość i śmiech. Dowiaduje się, że nawet strach można oswoić, a chwilka płaczu ją oczyści i znów wyjdzie słońce... W spektaklu wykorzystane są techniki audiowizualne, które pozwalają wtopić się głównej bohaterce i jej animatorce w białą niepozorną scenografię i przenieść się w dotychczas nieosiągalne przestworza. Scenografia nabiera kolorów z każdą nową emocją, jaką przeżywa Oktawiana.

Przedstawienie poza dobrą zabawą ma przekazać, że żadna emocja, którą przeżywamy, nie jest zła, trzeba tylko umieć nad nią zapanować lub zrozumieć skąd się wzięła.

Spektakl dla dzieci od 3 - 10 lat. ( Choć dla dorosłych, również okazuje się atrakcyjną rozrywką, głównie dzięki technikom audiowizualnym).

Bilety w cenie 15 zł

- dostępne w Biurze Obsługi Klienta w Teatrze
- online na www.ekobilet.pl/mok-glogow

 

mam-emocje-fb

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.