CZERWIEC-SIERPIEŃ 2021

Za nami konkurs #teatrwdomu, w którym zaprosiliśmy całe rodziny do wspólnej zabawy. Z przyjemnością prezentujemy zwycięzców, nagrody oraz filmy, które otrzymaliśmy. Pierwsze miejsca zajęli ex aequo autorzy dwóch filmów.

1 miejsce - Agnieszka Nowak (karta prezentowa o wartości 300 zł do wykorzystania w Empiku)
1 miejsce - Magdalena Strzałkowska (karta prezentowa o wartości 300 zł do wykorzystania w Empiku)
2 miejsce - Hania Mituła (karta prezentowa o wartości 200 zł do wykorzystania w Empiku)
3 miejsce - Jakub Pilewski (karta prezentowa o wartości 100 zł do wykorzystania w Empiku)
Wyróżnienie - Paulina Zaremba (karta prezentowa o wartości 100 zł do wykorzystania w Empiku)

Wszyscy zwycięzcy otrzymują także zaproszenia na spektakle do Teatru im. Andreasa Gryphiusa.

1 miejsce (Agnieszka Nowak):

1 miejsce (Magdalena Strzałkowska):

2 miejsce (Hania Mituła):

3 miejsce (Jakub Pilewski):