CZERWIEC-SIERPIEŃ 2021

Stand-UP: Antoni Syrek-Dąbrowski "Kronika Filmowa"

Wydarzenie odbędzie się 28.05.2021 o godz. 19:00.

Antoni Syrek-Dąbrowski - komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-upper w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2 oraz Roaście Kuby Wojewódzkiego w TVN. Udało mu się również zakwalifikować do anglojęzycznego programu Stand-up Express - kolaboracji komików z całej Europy Wschodniej. Poza stand-upem zajmuje się również improwizacją komediową, której uczył się od mistrzów tej formy w teatrze "IO" w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze "Hofesinka", który co tydzień można oglądać na deskach Resortu w Warszawie.

+ Support: Łukasz Kowalski z programem "Bakłażan"

Bilety: 50 zł

Bilety w sprzedaży: