CZERWIEC-SIERPIEŃ 2021

„Ławeczka” – spektakl komediowy Fundacji Teatru, Izabela Noszczyk i Dariusz Taraszkiewicz

Spektakl odbędzie się 6.06.2021 o godz. 19:00.

Słynna komedia rosyjskiego dramatopisarza była już w Polsce grana ponad dwadzieścia razy. To słodko-gorzka opowieść o mężczyźnie z przeszłością i kobietą po przejściach. Ona i On spotykają się przez przypadek w parku. On chciałby się wprosić na noc, ona pragnie miłości i stabilizacji. On – tajemniczy i oszczędny w słowach, ona subtelna i wrażliwa. Czy spotkanie na tytułowej ławeczce odmieni ich los? Być może gdzieś już kiedyś się poznali? To opowieść o potrzebie bliskości i zrozumienia, a także o tym, że relacja pomiędzy kobietą a mężczyzną to nieustanna gra pozorów.

„Ławeczka” to wspólne dzieło dwójki uznanych aktorów – Izabeli Noszczyk i Dariusza Taraszkiewicza. Spektakl spotkał się z dużą przychylnością kaliskiej publiczności.

Bilety 40 zł

Bilety: