CZERWIEC-SIERPIEŃ 2021
24.07.2021r. godz.19.00
plac przy teatrze

Serdecznie zapraszamy na koncert młodej wokalistki o oryginalnej barwie głosu Zuzanny Moczek.

Zuzanna – wedle słownikowej definicji jest wokalistką, multiinstrumentalistką i tekściarką, ale woli myśleć o sobie jako o dziewczynie piszącej piosenki. Tutaj liczy się każde słowo - jej autorska twórczość to piosenka literacka najwyższej próby, doprawiona odrobiną folkowych brzmień. Tradycyjne formy muzyczne ubrane we współczesne spojrzenie oraz ekspresję tworzą ciekawą i spójną opowieść. Śpiewa, akompaniując sobie na pianinie, gitarze i akordeonie.

Na koncie ma kilkadziesiąt nagród najważniejszych krajowych festiwali piosenki artystycznej, od kilku lat regularnie koncertuje w całej Polsce - występowała między innymi także podczas Enea Spring Break w Poznaniu oraz Songwriter Łódź Festiwal. Na co dzień stara się żyć bez pośpiechu, na wsi, w bliskim kontakcie z naturą.

Koncert odbędzie się na placu przy teatrze. Wstęp wolny.

13316977_1279021018792114_4132448128478011308_o