„Bambi, opowieść leśna” – Teatr Pleciuga

Cena biletu: 30 zł

Bilety online na www.ekobilet.pl/mok-glogow

Bilety stacjonarnie w Biurze Obsługi Klienta

Spektakl o życiu i przygodach małego, a potem dorosłego jelenia Bambi.

Powieść dla dzieci "Bambi, opowieść leśna" została napisana i opublikowana przez austriackiego pisarza Felixa Saltena w 1923 roku. To historia żyjących w lesie zwierząt, wśród których jelenie stanowią grupę niemal arystokratyczną. Leśne życie opisane przez Saltena to nie sielanka. Obok miłych i pięknych chwil zdarzają się bowiem sytuacje pełne agresji czy wręcz tragedie, a zwierzęcy bohaterowie powieści zdają się być lustrzanym odbiciem społeczeństwa ludzkiego. Są wśród nich bohaterowie i tchórze, agresorzy i obrońcy, a cała powieść do złudzenia przypomina powstałą długo później historię z „Króla Lwa”.

Czas trwania spektaklu: 75 min.

4d8a484b0a1c8233279b