„Przyszedł mężczyzna do kobiety” - czyli pewnego razu w Łodzi to szósta premiera Teatru Scena Poczekalnia. Twórcy spektaklu próbują w niejednoznaczny sposób odczytać treść prezentowanego dramatu. Łączą odrębne światy przenosząc swoich bohaterów w czasie, ubierając w klasyczny kostium. Całość dopełnia scenografia inspirowana miejską tkanką Łodzi. Nigdy nie możesz być pewien tego, co może Cię spotkać w Galerii Sztuki...

Dina Fiodorowna: Izabela Noszczyk
Wiktor Piotrowicz: Dariusz Taraszkiewicz

autor: Siemion Złotnikow
tłumacz: Andrzej Wanat
reżyseria/scenografia: Sebastian Nowicki
kostiumy: Agnieszka Warcholińska - Nowak
opracowanie muzyczne: Damian Neogenn – Lindner
identyfikacja graficzna/plakat: Marcin Nowak
producent: Fundacja Teatru Scena Poczekalnia

Czas trwania przedstawienia: 75 minut ( bez przerwy )
Spektakl dla Widzów od 16 lat

17.10.2021 o godz. 19:00
Bilety w cenie 40 zł

✅Bilety online: KUP TUTAJ

✅ Bilety stacjonarnie w Biurze Obsługi Klienta w teatrze.

1038034-800