"Orkiestra" już 7 listopada na naszej scenie! 🥁🎷🎺

7.11.2021 o godz. 19:00
Teatr im. Andreasa Gryphiusa

Opowieść o muzykach kopalnianego zespołu, których śmierć kolegi popycha do wędrówki w krainę wspomnień. Pokazana po raz pierwszy na scenie historia ludzi, którzy stworzyli Zagłębie Miedziowe i poświęcili mu swoje życie.
Spektakl, w którym nie brak żadnego z odcieni życia: humoru ani goryczy, powagi ani absurdu, heroizmu ani podłości. Pokazuje się tu historię, ale nie tę wielką, polityczną, lecz zwyczajną, ludzką, o której milczą podręczniki.

Spektakl pierwotnie planowany był na marzec 2020 roku. Jeżeli zakupili Państwo wtedy bilety i nie zwrócili ich do tej pory, wciąż zachowują swoją ważność.

Bilety online: KUP TUTAJ
Bilety stacjonarnie w Biurze Obsługi Klienta w Teatrze.

Godziny otwarcia biura znajdą Państwo tutaj: GODZINY OTWARCIA BOK

45222690_2062446310445044_5342551845749391360_n