Zapraszamy na spektakl lalkowy dla dorosłych w wykonaniu Teatru Barnaby.

W czasach, kiedy po morzach pływały drewniane statki, a w sklepach płaciło się złotem, żyli ludzie, którym los płatał przedziwne figle. Jednym daje, drugim zabiera. Naszemu bohaterowi Egeonowi morskie fale odebrały jednego z dwóch najukochańszych synów. Nadzieja jednak w nim nie zgasła. Po ciężkich osiemnastu latach rozdziału postanowił wraz z młodszym synem odnaleźć połowę swojego serca. Wyruszył więc w podróż. Czy odnajdzie syna? Czy dwóch takich samych chłopaków odnajdzie się po katastrofie morskiej? Wszystko zależy od tego, czy koło fortuny obróci się w dobrą stronę.

Spektakl pacynkowy na jednego aktora i siedem lalek.

Gra: Marcin Marzec

Spektakl odbędzie się 11.12.2021 o godz. 19:00.

Bilety stacjonarnie w Biurze Obsługi Klienta w teatrze.

ozenek-5