Kochani, już 6 lutego pojawi się u nas legenda sceny kabaretowej - Marcin Daniec!

Kabaret Marcina Dańca to program kabaretowo - muzyczny na najwyższym poziomie.

Program opiera się na monologach Marcina Dańca, który w różnych wcieleniach komentuje sprawy społeczne i polityczne. Ponadto satyryk wykonuje kilka piosenek.

Daniec słynie ze znakomitego kontaktu z publicznością, w związku z czym układa program na bieżąco, dostosowując go do charakteru imprezy i poczucia humoru publiczności.

Stand-up: Marcin Daniec
6.02.2022 o godz. 19:00
Teatr im. Andreasa Gryphiusa

Bilety w cenie 80 zł dostępne na www.ekobilet.pl/mok-glogow oraz stacjonarnie w Biurze Obsługi Klienta w teatrze.

daniec-plakat