Grzegorz Dolniak "Sztuka Relaksu"

21.01.2022 o godz. 19:00

Teatr im. Andreasa Gryphiusa

Najnowszy program Grzegorza Dolniaka, w którym sprawdzicie jak żyć spokojnie i być wypoczętym człowiekiem. Grzegorz akurat nie ma pojęcia jak to zrobić, dlatego właśnie się wypowie. Z charakterystyczną sceniczną ekspresją i obserwacjami punktującymi absurdy dnia codziennego zdemaskuje przeszkody stojące na drodze do prawdziwego spokoju ducha. Zabierze Was w podróż po meandrach niełatwej sztuki relaksu, w której jak zawsze zobaczycie swoje odbicie.

Bilety w cenie 50 zł.

Dostępne online: EKOBILET
oraz stacjonarnie w Biurze Obsługi Klienta w teatrze.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami. Prosimy o uważny zakup biletów.

stand-up-grzegorz-dolniak-1