Już 13. lutego zapraszamy na kolejny spektakl dla dzieci!

"Król Maciuś Pierwszy" - powieść Janusza Korczaka, napisana 1922 roku. Król Maciuś, czyli mały chłopiec, który nagle zostaje królem i chce rządzić jak najlepiej. Książka obrazuje zarówno dobre strony rządzenia, jak i wyzwania, z jakimi musi się zmierzyć władca, ponadto pokazuje, jak radzić sobie z ludźmi, którzy nie są życzliwi i w jaki sposób wyrażać wdzięczność za to, co dobrego nas spotyka.

Spektakl w wykonaniu aktorów Zdrojowego Teatru Animacji w Jeleniej Górze, w reżyserii Czesława Sieńko.

13.02.2022 o godz. 12:00
Teatr im. Andreasa Gryphiusa

Bilety online: EKOBILET.PL

Bilety stacjonarnie dostępne w Biurze Obsługi Klienta.

img_9171