Koncert Vito Bambino
25.02.2022 o godz. 19:00
Bilety 80 zł

Bilety dostępne na EKOBILET.PL

oraz w Biurze Obsługi Stacjonarnej w teatrze.

Vito, a właściwie Mateusz Dopieralski to aktor znany głównie z niemieckich produkcji czy scen teatralnych na których występował głównie będąc młodym, początkującym artystą.
Vito Bambino wśród polskiej publiczności jest rozpoznawany przede wszystkim jako piosenkarz. To właśnie dzięki muzyce stał się popularny w Polsce. Jego głos jest nam dobrze znany przede wszystkim z utworów zespołu Bitamina, którego jest wokalistą. Rozgłos dały mu również współprace z takimi artystami jak Quebonafide, Sanah, Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow czy Jan-rapowanie.

Utwory nagrywane z artystami z różnych gatunków muzycznych pozwoliły mu pokazać się wielu różnym grupom odbiorców. Muzyka Vito Bambino to przede wszystkim indie rock, indie-pop, hip-hop czy ogólnie pojęta muzyka alternatywna. W ramach projektu "Wszystko mi mówi" razem z Sanah, Arturem Rojkiem i Kwiatem Jabłoni przygotował własną interpretację utworu Skaldów - "wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał". Rosnąca popularność artysty przyciąga wielu fanów na jego występy.

vito-wydarzenie-fb