11.03 / 19:00
"Bóg Mordu" - Fundacja Teatru Scena Poczekalnia

Bilety 50 zł

Dwa małżeństwa spotykają się, aby omówić niesforne zachowanie swoich pociech. Co się wydarzy? Spokojna i racjonalna rozmowa między dorosłymi? Może jednak coś mniej cywilizowanego? To, co zaczyna się jako dialog pełen konwenansów, szybko przeradza się w prawdziwe pole bitwy na słowa i emocje. "Bóg mordu" Yasminy Rezy to błyskotliwie rozpisane dialogi, pełne ironii i czarnego humoru, które są doskonałym pretekstem do wirtuozerskiej gry aktorów. To czarna komedia z manierami bez manier! Na podstawie tego dramatu Roman Polański nakręcił film, nie przypadkowo nadając mu tytuł "Rzeź"! "Bóg mordu" w reżyserii Zbigniewa Rybki jest kolejną premierą Fundacji Teatru Scena Poczekalnia.

Bilety na EKOBILET

bog-mordu