20.03 / 19:00
"A planety szaleją... (Młodzi w Hołdzie Korze)" - koncert w wykonaniu studentów z Akademii Teatralnej A. Zelwerowicza w Warszawie

Bilety 80 zł

Na spektakl składają się piosenki z repertuaru zespołu MAANAM, w wykonaniu studentów Akademii Teatralnej. Dobrze znane utwory w nowych aranżacjach, wykonywane
z młodzieńczym entuzjazmem, przy akompaniamencie instrumentów w rzadko spotykanym składzie: harfa, kontrabas i pianino, nabierają nowych znaczeń.
Hołd młodych artystów dla charyzmatycznej piosenkarki Kory, to pokaz umiejętności wokalnych, wrażliwości i energii.

PRZEDSTAWIENIE TRWA 65 min. BEZ PRZERWY

Bilety na EKOBILET.PL