27.03 / 12:00
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU: Lalkowe Show dla dzieci - Niccolo Marionette Theatre (Gruzja)

Bilety 20 zł

Bakhva Tserediani w 2003 roku ukończył Gruziński Instytut Teatralny im. Shoty Rustaveliego w specjalności aktor teatralny i kinowy. W 2004 roku odbył kurs reżyserii sztuk teatralnych. Od 2004 do 2006 pracował jako uznany aktor w różnych teatrach dramatycznych. W latach 2006 - 2009 - pracował jako aktor w Gruzińskim Teatrze Lalek pod dyrekcją Rezo Gabriadze. W 2009 roku zajmował się przygotowywaniem autorskich lalek i spektakli inscenizowanych.

2009 stworzył improwizowany teatr uliczny.

Bilety na EKOBILET.PL

niccolo