STAND-UP: RAFAŁ RUTKOWSKI
6.05.2022 o godz. 19:00
Bilety 60 zł

Bilety online tu: EKOBILET.PL

Bilety stacjonarnie w Biurze Obsługi Klienta w teatrze.

„Śmiejmy się Bracia i Siostry” to najnowszy stand-up comedy Rafała Rutkowskiego. Rutkowski w swoim programie jak zwykle punktuje absurd i głupotę którą zauważa we współczesnym świecie. Z perspektywy dojrzałego mężczyzny komentuje świat social mediów, kulturę i politykę w naszym kraju. Podczas występu dowiecie się między innymi dlaczego coraz trudniej zrobić w polskim filmie karierę przez łóżko oraz o trudach wychowania hokeisty . Dowiecie się też jak został chirurgiem amatorem, dlaczego nudna telewizja jest fascynująca i kto w Polsce jest mistrzem w obrażaniu się.

poziomo-nowyprogram