Teatr w Głogowie zaprasza na kolejny spektakl dla dzieci. :)

Mieszka w pięknym zamku, ma jedenaście sypialni, pokoje gościnne, olbrzymi ogród i prywatnego lokaja. Jednak Drakula poszukuje miłości, by czuć się naprawdę spełniony. Ukochana, Rita, odrzuciła jego uczucia, kiedy poznała wampirzy sekret. Czy Drakula zrezygnuje z rodzinnej tradycji dla prawdziwej miłości? I dlaczego jest taką niezdarą? Gdzie się podział zaprzyjaźniony nietoperz, który przez lata przecież nie opuszczał zamku? I w końcu, czy Rita pokocha wampira? - marionetkowa komedia dla dzieci już wkrótce na scenie naszego teatru.

Reżyseria: Michał Wnuk
Scenariusz: Tomasz Olczak
Scenografia Romuald Werner
Muzyka: Mirosław "Kuba" Kaczmarek

Obsada:
Michał Wnuk
Bartłomiej Adamczak

Bilety stacjonarnie w kasie biletowej teatru.

Bilety online tutaj: EKOBILET.PL

projekt-bez-tytulu-15