Już w dniach 13-14 sierpnia zapraszamy na kolejny Festiwal Teatrów Ulicznych im. Andreasa Gryphiusa!
W planie festiwalu mamy recital muzyczny, paradę ulicami miasta oraz spektakle dla dzieci. Wstęp na wydarzenia jest wolny, wszystko odbędzie się na placu przy teatrze.
 
Szczegółowy plan festiwalu:

13 sierpnia o godz. 19:00
"Korzenie Wyspy" - recital muzyczny Magdaleny Jaworskiej i Daniela Pigońskiego. W repertuarze piosenki m.in. do tekstów Czesława Miłosza, Anny Świrczyńskiej czy Krystyny Gucewicz.
 
13 sierpnia o godz. 21:00
Parada "Danse Macabre" - kolorowa parada ulicami Starego Miasta. Korowód postaci z ciekawością przygląda się widzom, niespiesznie przechodzi przez ulice miasta, zagląda tu i tam, zatrzymuje się w kręgu, zaprasza do tańca. Nie mówi, ale patrzy uważnie i gestem zaprasza do orszaku i tańca w nieznane.
 
14 sierpnia o godz. 12:00
"Złota Rybka" - spektakl dla dzieci Teatru Maska z Jeleniej Góry. Historia stara jak świat i jak Baba z tejże bajki. Chciwość i zachłanność z jednej strony, z drugiej – poczciwość i dobroć! No i w tym wszystkim Złota Rybka!
 
14 sierpnia o godz. 14:00
"Fochy i minki Królewny Malwinki" - spektakl dla dzieci Teatru Przychodnego z Głogowa w reż. Piotra Mosonia. Święty Spokój Króla prysł jak pod wpływem czarodziejskiego zaklęcia. Królewna Malwinka chce za mąż! A kiedy dorastająca córka, jedynaczka i prawowita spadkobierczyni tronu czegoś chce, to czy można jej odmówić?
 
Zapraszamy na Festiwal Teatrów Ulicznych im. Andreasa Gryphiusa!
 
beige-brown-cute-congratulations-graduation-poster-a2-2

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.