Zapraszamy na pierwsze wydarzenie w ramach Festiwalu Teatrów Ulicznych im. Andreasa Gryphiusa.

Kameralny koncert duetu: Daniela Pigońskiego - muzyka (piano + elektronika); zwolennika nowoczesnego brzmienia i mądrych tekstów oraz Magdy Jaworskiej - aktorki o dużej sile wrażliwości (!) obdarzonej także (na szczęście!) poczuciem humoru. Tematem przewodnim koncertu jest tożsamość człowieka i różne odcienie samotności.

Wykorzystane zostaną wiersze Anny Świrczyńskiej, utwory Czesława Miłosza, psalmy, utwór Stanisława Przybyszewskiego oraz tekst Krystyny Gucewicz.

Będzie mądrze, uważnie i świeżo!

Repertuar:
1) "280 stopni mrozu" Anny Świrszczyńskiej
2) Psalm 22
3) "Ogniotrwały uśmiech" Anny Świrszczyńskiej
4) "Haute couture" Krystyna Gucewicz
5) "Gdziekolwiek" Czesława Miłosza
6) Psalm 139
7)"Pękam ze śmiechu" Anny Świrszczyńskiej
8) "Śmieję się" Anny Świrszczyńskiej
9) "Burza" Stanisława Przybyszewskiego
10) "Wieczór" Czesława Miłosza

Recital muzyczny odbędzie się na placu przy Teatrze im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie.

Wstęp wolny!

pomaranczowy-i-czarny-zdjecie-silownia-plakat