Zapraszamy najmłodszych na wyjątkowy spektakl w ramach Festiwalu Teatrów Ulicznych!

Spektakl teatralny „O rybaku i Złotej Rybce” wg Aleksandra Puszkina oraz opowiadań Michała Zoszczenki.

Historia stara jak świat i jak Baba z tejże bajki. Chciwość i zachłanność z jednej strony, z drugiej – poczciwość i dobroć!
No i w tym wszystkim Złota Rybka!

Relacje: kobieta – mężczyzna uwypuklone w zabawny sposób za pomocą lalek.

Aktorzy grają podwójne role – (męsko – żeńskie)! Spektakl jest grany w dwóch planach – żywym i lalkowym.

Przeznaczony dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Spektakl może być prezentowany również na imprezach plenerowych.

Wydarzenie odbędzie się na placu przy teatrze. Wstęp wolny!

rybak_i_stara-1