Pięćdziesięciolecie legendarnego spektaklu!

Kultowa już historia czterech aktorów poszukujących sensu życia, teatru i sztuki jako takiej. Na scenie Andrzej Grabowski, Jan Peszek, Jan Frycz i Mikołaj Grabowski.

Na oczach widzów tekst i ledwie zarysowana sytuacja dramatyczna stają się pretekstem dla fascynujących improwizacji znakomitych artystów.

Wybitne aktorstwo, atmosfera „półprywatności”, zmienność konwencji, zaskakujące widza niespodzianki – to wszystko składa się na oryginalne i dowcipne widowisko, które co wieczór zachwyca swą niepowtarzalnością.

Zapraszamy zarówno miłośników teatru, jak i muzyki!

Premiera „Kwartetu” w zespole muzyki współczesnej MW2 odbyła się w 1973 roku.
Z kolei premiera teatralna miała miejsce w 1979 roku.

Zapraszamy już 8 października do Teatru im. Andreasa Gryphiusa.
Spektakl odbędzie się o godz. 17:30 i 19:30.

kwartet-plakat