III URODZINY TEATRU ROZPOCZNIE KONCERT JOHNA PORTERA! ❤
 
John Porter to pochodzący z Walii muzyk, kompozytor i autor tekstów. Urodził się 15 sierpnia 1950 roku. Studiował politologię na uniwersytecie w Sussex. Mieszkał i pracował w zachodnim Berlinie oraz w Australii, a od 1976 roku mieszka w Polsce i rozpoczął karierę muzyczną.

W 1977 roku poznał Korę i marka Jackowskiego. Wspólnie stworzyli trio o nazwie Maanam-Elektryczny Prysznic, późniejszy Manaam. Współpracowali razem przez dwa lata, muzyk grał tam na gitarze akustycznej oraz towarzyszył wokalnie Korze. W 1979 roku poznał muzyków, z którymi założył Porter Band. Debiut zespołu miał miejsce w 1979 roku w Lubaniu. W 1980 roku wydali debiutancki krążek Helicopters. Zaczął też wykonywać razem z Maciejem Zembatym piosenki Leonarda Cohena.
 
BILETY W CENIE 60 ZŁ DOSTĘPNE NA WWW.EKOBILET.PL/MOK-GLOGOW ORAZ W BIURZE OBSŁUGI KLIENTA.
 
 
porter

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.